Gogglebox: Jak wybrać partnerkę, kiedy wszystkie są podobne do siebie?

gogglebox 18
Gogglebox: Jak wybrać partnerkę, kiedy wszystkie są podobne do siebie?
Ekipa "Gogglebox" przyglądała się podbojom jednego z uczestników programu "Kocha, lubi, pasuje". Nie jest łatwo, kiedy wszystkie kobiety były do siebie podobne. Czy da się w taki sposób wybrać miłość? Sprawdźcie, co na ten temat powiedzieli nasi komentatorzy.

W programie "Kocha, lubi, pasuje" uczestnicy wybierali kandydatów na partnerów spośród kilku osób. Były one łudząco podobne do wcześniej wybranego idola uczestnika. To nie lada wyzwanie, kiedy wszyscy są tacy sami. Różnią ich jedynie charaktery i osobowości. Jak skomentowała to ekipa "Gogglebox"? Sprawdźcie sami!

Co działo się w programie "Kocha, lubi, pasuje"?

W pierwszym odcinku programu „Kocha, lubi, pasuje” szczęścia w miłości będzie szukał Michał – przedsiębiorca z własną firmą budowlaną. Historyk i pasjonat mitologii nordyckiej, kilka lat temu całkowicie zmienił swoje życie i teraz szuka partnerki, z którą będzie mógł je dzielić. Jego ideał kobiety to długowłosa brunetka z lśniącymi włosami o ponętnych kształtach. I właśnie siedem takich kandydatek Michał będzie miał okazję poznać w tym odcinku. Która z nich jako pierwsza usłyszy „pas”, a która będzie pasować do niego najlepiej? Czas to sprawdzić!

"Gogglebox" - o czym jest program?

Niekwestionowany hit TTV od lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. Przed nami 20. sezon „Gogglebox. Przed telewizorem”!

Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości