Gogglebox. To nie mogło się udać! Ten podryw był skazany na porażkę

Gogglebox
Gogglebox. To nie mogło się udać! Ten podryw był skazany na porażkę
Ekipa "Gogglebox" przyglądała się podbojom jednego z uczestników programu "Sanatorium Miłości". Czy randka w SPA i jacuzzi to dobry pomysł? Sprawdźcie, co na ten temat powiedzieli nasi komentatorzy.

W programie "Sanatorium Miłości" uczestnicy spędzają kilka tygodni w sanatorium, gdzie mają okazję poznać się i być może zakochać. 6 panów i 6 pań chodzą na spacery, rozmawiają, a przede wszystkim randkują. Niektórzy kawalerowie są niezwykle zdeterminowani, co nie zawsze podoba się ich wybrankom. Jak skomentowała to ekipa "Gogglebox"? Sprawdźcie sami!

"Gogglebox" - o czym jest program?

Niekwestionowany hit TTV od lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. Przed nami 20. sezon „Gogglebox. Przed telewizorem”!

Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

Zobacz także:

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości