Ekipa "Gogglebox" ma komentarz na każdą sytuację. Co obejrzą w 12. odcinku programu?

gogglebox
Ekipa "Gogglebox" ma komentarz na każdą sytuację. Co obejrzą w 12. odcinku programu?
Bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" w każdy poniedziałkowy wieczór umilają wam czas, komentując programy, seriale i filmy, które można zobaczyć na szklanym ekranie. W poniedziałek, 13 maja o 22:00 w TTV emisja 12. odcinka. Nie możecie tego przegapić!

W poniedziałki o 22:00 ekipa z "Gogglebox" melduje się przed telewizorami, żeby skomentować propozycje ramówkowe różnych stacji i platform streamingowych. Czym zaskoczą nas w 12. odcinku programu? Jedno jest pewne - dobra zabawa i śmiech gwarantowane. Co tym razem powiedzą m.in. rodzina Kotońskich, Gąsienicowie, Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska czy Mariusz Kozak? Sprawdźcie to już 13 maja o 22:00 w TTV!

20. sezon Gogglebox. Przed telewizorem
20. sezon Gogglebox. Przed telewizorem

Jakie programy ekipa "Gogglebox" skomentuje w 12. odcinku?

Szykujcie się na mocną dawkę dobrego humoru. Śmiech i mnóstwo emocji gwarantowane! W 12. odcinku "Gogglebox. Przed telewizorem" komentatorzy zobaczą film "Skołowani". Sprawdzą, kto wystąpił w "Mam Talent". Będą też kibicować "Kanapowczyniom" podczas ich trasy na Etnę. Pośpiewają z uczestnikami "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Będą podglądać losy bohaterów serialu "Bracia", a także przyjrzą się programowi "Przyłapani na zdradzie".

"Gogglebox" - o czym jest ten program?

Niekwestionowany hit TTV od lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. Przed nami 20. sezon „Gogglebox. Przed telewizorem”!

Żywe, barwne komentarze i reakcje zwykłych widzów nie przestają śmieszyć. Jedni traktują ten program jako przewodnik po najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, a inni jako sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu. Warunek jest jeden – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości