Nasi w mundurach: Atmosfera w koszarach nigdy nie była tak napięta. "Nie będę brał udziału w tym cyrku"

nasi w mundurach
Nasi w mundurach: Atmosfera w koszarach nigdy nie była tak napięta. Co się stało?
Czas na półfinał 2. sezonu "Naszych w mundurach". Atmosfera mocno się zagęściła. Konflikty narastają, a cierpliwość ma już swoje granice. Uczestnicy są wyczerpani zadaniami. Czy sytuacja się ustabilizuje? Sprawdźcie to koniecznie!

W półfinałowym odcinku 2. sezonu "Naszych w mundurach" nie zabraknie emocji. Łatwo nie będzie. Czy Alex, Kamil, Hubert i Rafał dojdą do porozumienia? Sprawdźcie to koniecznie. Powtórka 7. odcinka 2. sezonu w sobotę, 22 czerwca o 22:00 w TTV!

"Nasi w mundurach" - co wydarzy się w 7. odcinku 2. sezonu?

Żołnierze dowiedzą się w tym odcinku kto, decyzją płk. Przepiórki będzie musiał pożegnać się z koszarami. Pozostali rekruci zmierzą się najnowszą technologią oraz będą musieli zamaskować się przed dronem bojowym, który wyposażono w kamery termowizyjne. Na koniec zawodników czeka konkurencja polegająca na składaniu broni z zamkniętymi oczami. Przejdą również test strzelania stresowego. Muszą wykazać się nie tylko siłą mięśni, ale i spokojem.

"Nasi w mundurach" - o czym jest program?

Bohaterowie znani z TTV przejdą szkolenie wojskowe. W tej edycji programu połowę uczestników będą stanowiły kobiety. Będą musiały sprostać wyzwaniom, jakie przygotowano dla nich na poligonie. Czeka je spotkanie twarzą w twarz ze współtwórcą jednostki specjalnej GROM, podpułkownikiem Krzysztofem Przepiórką. Na obozie szkoleniowym widzowie zobaczą osoby znane ze swojego ciętego języka. Sylwia Bomba, Alex Morzyńska, bracia Collins, Mateusz BigBoy Borkowski będą musieli wypełniać rozkazy.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?