WOŚP 2024: Sylwia Bomba i Grzegorz Collins zapraszają do licytowania!

wośp bomby
WOŚP 2024: Sylwia Bomba i Grzegorz Collins zapraszają do licytowania!
W tym roku również gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Do wylicytowania jest możliwość spotkania i wzięcia udziału w kolacji z bohaterami "Gogglebox. Przed telewizorem", a także spotkanie z Sylwią Bombą i Grzegorzem Collinsem. Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy?

Chcesz spotkać się z bohaterami "Gogglebox. Przed telewizorem"? Nie zwlekaj, weź udział w licytacji! Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym - pomożesz w akcji charytatywnej, a do tego spędzisz miło czas z rodzinką "Gogglebox."! Sylwia Bomba i Grzegorz Collins w studio WOŚP zachęcali także do udziału w aukcji, w której możecie wylicytować spotkanie i kolację z tą wspaniałą parą.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - kolacja i spotkanie z bohaterami "Gogglebox. Przed telewizorem"

Jeżeli chcesz świetnie się bawić w gronie znanych sprzed telewizora bohaterów "Gogglebox" Weź udział w licytacji! Do wygrania fantastyczne spotkanie z bohaterami "Gogglebox" podczas smacznej kolacji. Takiej okazji nie można przegapić!

Aukcja "Gogglebox"
Aukcja "Gogglebox"

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - kolacja i spotkanie z Sylwią Bombą i Grzegorzem Collinsem

Aukcja Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa
Aukcja Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa

Zapraszamy Cię do uczestnictwa w niezwykłej aukcji charytatywnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tym razem masz szansę zyskać niezapomniane doświadczenie - wspólnie spędzony dzień z dwójką uznanych influencerów, Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa. .Wygrywając tę aukcję, otrzymasz zaproszenie na obiad w jednej z najbardziej renomowanych restauracji w Warszawie, w towarzystwie Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa. To wyjątkowe wydarzenie zapewni nie tylko wyśmienite dania, ale także inspirujące rozmowy z dwójką uznanych influencerów.. Również w ramach wygranej, będziesz mógł wziąć udział w lekcji strzelania z Radosławem Otworowskim znanym z programu "Nasi w mundurach".. Niezapomniana atmosfera - Obiad odbędzie się w kameralnej atmosferze, co pozwoli na swobodne rozmowy i dzielenie się swoimi historiami. Zaplanowanych jest jeszcze więcej ciekawych atrakcji. Tutaj licytuj!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - w jakim celu gramy?

W tym roku cel to: "płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych"!

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

W ciągu 31 Finałów WOŚP zebrała blisko 2 miliardy złotych i kupiła 71,5 tysiąca urządzeń. Ostatnią zbiórkę - w styczniu 2023 roku - dedykowano walce z sepsą. Dzięki zaangażowaniu Sztabów i sympatyków udało się zebrać 243 259 387,25 PLN. 

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości