Zakup w ciemno: Kiedy w grę wchodzą wielkie pieniądze w ludziach budzą się najgorsze cechy

Zakup w ciemno
Zakup w ciemno: Kiedy w grę wchodzą wielkie pieniądze w ludziach budzą się najgorsze cechy
Każdy z handlowców, który bierze udział w programie "Zakup w ciemno" musi liczyć się z tym, że konkurencja nie śpi i niektóre licytacje przeradzają się w prawdziwą walkę. Zdarza się, że włożone pieniądze, często niemałe, nie zwracają się, bo zawartość palety okazuje się bezwartościowa.

Kiedy w grę wchodzi rywalizacja, uczestników "Zakupu w ciemno" czasem ponosi chęć zwycięstwa. Niektórzy są zdeterminowani i za wszelką cenę chcą zostać właścicielami palety dla samego faktu przelicytowania rywali, a nie realnego zysku ze sprzedaży przedmiotów. Zdarza się, że pada wiele nieprzyjemnych słów, których na pewno nikt nie chciałby usłyszeć.Refleksja przychodzi kiedy jest już za późno, a bohaterowie programu zostają z kartonami pełnymi bezużytecznych przedmiotów

Zakup w ciemno
Zakup w ciemno

O czym jest program "Zakup w ciemno"?

Reality show prosto z hal magazynowych wypełnionych towarami od wielkich sieci handlowych oraz produktami ze zwrotów konsumenckich!

W każdym odcinku kilku doświadczonych handlarzy i nie obawiających się ryzyka sprzedawców konkuruje ze sobą walcząc o zdobycie najbardziej wartościowego towaru. Wszyscy uczestnicy licytują wystawione palety pełne produktów, licząc na prawdziwy strzał w dziesiątkę. Za niewielkie pieniądze mogą trafić na drogie ciuchy, markową elektronikę, ale mogą też spektakularnie przeszarżować. Po wygranej licytacji dowiedzą się, co zawierają zakupione palety i policzą, ile zarobili lub stracili. Czy komuś uda się zarobić fortunę?

"Zakup w ciemno" - gdzie i o której oglądać?

Zobacz także:

podziel się:
Tagi:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?