Oto największe zyski 3. sezonu "Zakupu w ciemno"

Zakup w ciemno 3, fot
Oto największe zyski 3. sezonu "Zakupu w ciemno"
W programie "Zakup w ciemno" spotykamy się z wieloma ciekawymi zakupami, które często okazują się świetnym zyskiem. Zobaczcie zestawienie największych zysków z 3. sezonu programu. Będziecie zaskoczeni.

Program "Zakup w ciemno" powoduje wiele zaskoczeń wśród oglądających, ale także wśród kupujących wystawione palety. W 3. sezonie uczestnicy uzbierali niezłe sumy pieniędzy podczas licytacji. Zebraliśmy dla was największe zyski uczestników z minionego sezonu. Zobaczcie to koniecznie!

Zakup w ciemno
Zakup w ciemno

"Zakup w ciemno" - o czym jest program?

Reality show prosto z hal magazynowych wypełnionych towarami od wielkich sieci handlowych oraz produktami ze zwrotów konsumenckich!

W każdym odcinku kilku doświadczonych handlarzy i nie obawiających się ryzyka sprzedawców konkuruje ze sobą walcząc o zdobycie najbardziej wartościowego towaru. Wszyscy uczestnicy licytują wystawione palety pełne produktów, licząc na prawdziwy strzał w dziesiątkę. Za niewielkie pieniądze mogą trafić na drogie ciuchy, markową elektronikę, ale mogą też spektakularnie przeszarżować. Po wygranej licytacji dowiedzą się, co zawierają zakupione palety i policzą, ile zarobili lub stracili. Czy komuś uda się zarobić fortunę?

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości