Wyjazd na targi do Warszawy, niepotrzebne wydatki i nieopłacone rachunki. Co działo się w 17. i 18. odcinku "Życia na kredycie"?

DSC_0472
Wyjazd na targi do Warszawy, niepotrzebne wydatki i nieopłacone rachunki. Co działo się w 17. i 18. odcinku "Życia na kredycie"?
Klaudia i Paweł, czyli motorniczowie z Sosnowca musieli przerwać sielankę podczas wizyty na placu zabaw z dziećmi. Parę dopadły nieopłacone rachunki. Paweł zapomniał zapłacić niektóre rachunki. Czy ich miesięczny wyliczony budżet na tym mocno ucierpi? Co działo się w 17. i 18. odcinku "Życia na kredycie"?

W "Życiu na kredycie" nie ma łatwych spraw i prostych decyzji. Każdy z bohaterów zmaga się z rachunkami, kredytami i innymi zobowiązaniami, a szalejąca inflacja nie pomaga w dobrym rozporządzaniu pieniędzmi. Sprawdźcie, co działo się w 17. i 18. odcinku "Życia na kredycie". Emocji nie brakowało!

"Życie na kredycie" - co wydarzyło się w 17. odcinku?

Beata z Oławy wyjeżdża sama na weekend do Warszawy! W stolicy pozna kobietę, która zaimponuje jej zarobkami rzędu 40 000 zł miesięcznie. Co z tym wyjazdem mają wspólnego kombajny i lasery, dlaczego zdenerwowany Marcel zdecyduje się złożyć Beacie niezapowiedzianą wizytę i jak zakończy się ten weekend dla narzeczonych z Oławy?

Kamil postanawia pomóc Wojtkowi w pewnej kłopotliwej dla niego kwestii. Na jaki pomysł rozwiązania sytuacji wpadnie górnik z Kaniowa i z jakimi kosztami będzie to związane? Dorota stara się zapanować nad wydatkami swojego męża. Na spotkaniu z przyjaciółkami opowie im o grzeszkach Kamila, a także o.....czwartym dziecku! Co doradzą jej koleżanki?

W Sosnowcu Paweł otrzyma list polecony, którego treść sprawi, że Klaudia nie oszczędzi mężowi słów krytyki. O co chodzi i co na to wszystko Paweł?

Życie na kredycie
Życie na kredycie

"Życie na kredycie" - co wydarzyło się w 18. odcinku?

Powrót Wiesi do domu po wizycie w gabinecie kosmetycznym rozpęta rodzinną awanturę. Na jaki zabieg zdecydowała się Wiesia? Dlaczego Ania i Robert są przeciwni takiemu sposobowi poprawiania urody? Wiesia zdobędzie się również na odwagę, aby wreszcie podzielić się z Robertem swoimi obawami, które dręczyły ją od tygodni. Czego tak bardzo boi się Wiesia? Jak zareaguje na wyznanie żony Robert? Czy obawy Wiesi były uzasadnione?

Sklepikarz Rafał coraz częściej rozgląda się za innym źródłem dochodu. Z przedstawicielem jakiej branży się spotka, aby zaczerpnąć informacji? Czy minimalne zarobki przy minimalnej ilości przepracowanych godzin w kwocie prawie 5000 zł przekonają Rafała do zamknięcia sklepu?

Karinę odwiedzą rodzice, którzy na co dzień mieszkają ponad 500 km od Szklarskiej Poręby. Co sądzą o sytuacji, w jakiej znajduje się prowadzony przez ich córkę i zięcia pensjonat? Jakie rozwiązanie zaproponuje mama, że Karinie stanowczo się ono nie spodoba?

Klaudia nie odpuszcza Pawłowi rozmowy o jego podejściu do ważnych domowych spraw. O co motornicza ma największy zarzut do męża? Dlaczego zachowanie Pawła wywołuje u niej poczucie zagrożenia finansowego? Jak zakończy się ta kłótnia między małżonkami? Czy Paweł wyciągnie z niej wnioski?

Życie na kredycie
Życie na kredycie

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości