Tej wiosny rzeczywistość zaskoczy Was jeszcze bardziej! Zobaczcie spot wizerunkowy stacji TTV

Aktualności

Tej wiosny rzeczywistość zaskoczy Was jeszcze bardziej! Zobaczcie spot wizerunkowy stacji TTV
Gogglebox. Przed Telewizorem

W TTV rzeczywistość zaskakuje z dnia na dzień. Temu nie można zaprzeczyć. W wiosennej ramówce w 2021 roku powrócą do wasze ulubione hity, na które czekacie z utęsknieniem.

"Królowe życia" będą z nami aż 4 dni w tygodniu! Ich perypetie i pomysły na życie zaskoczą was i to nie jeden raz. W poniedziałkowe wieczory na pewno nie będziecie się nudzić. Ekipa "Gogglebox. Przed telewizorem" już to załatwi. Ich zabawne komentarze poprawią humor każdemu. Nowe krakowskie smoki w programie "It's my life. To moje życie" zmierzą się z życiem z dala od rodziców. Kogo pożre dorosłość? "Kanapowcy" z Warszawy zawalczą o zdrowie i zrzucenie zbędnych kilogramów. Kto dotrwa do zadania specjalnego? Kto dotrze do mety? Za to niedziele spędzicie w trasie. Z ekipą "Down the road" i Przemkiem Kossakowskim. Jan Pirowski i "Planeta Abstrakcja" zapraszają również na nowy sezon "DeFacto".

Nowa ramówka to nie tylko znane wam programy. To także ciekawe i fascynujące nowości. Czy macie tatuaż, którego się wstydzicie i chcielibyście go zmienić? To właśnie nasi tatuatorzy z programu "Najgorsze polskie tatuaże" naprawią to, co ktoś kiedyś zepsuł. Możecie także przenieść się do kilku zagranicznych krajów. Poznacie perspektywę Polaków mieszkających na obczyźnie. Tu nie ma tematów tabu."Polski świat" zaintryguje was od pierwszych minut.

Gwarantujemy, że ta wiosna będzie pełna barw. Nie będziecie się nudzić. Zobaczcie teraz spot wizerunkowy, który dla was przygotowaliśmy. Miłego oglądania! :)

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix