Ciężarówką przez Stany: Zapraszamy na wycieczkę po Waszyngtonie

Ciężarówką przez Stany
Ciężarówką przez Stany: Zapraszamy na wycieczkę po Waszyngtonie
Dawid Andres wybrał się na wycieczkę po Waszyngtonie. Sprawdźcie, jakie miejsca należy odwiedzić, kiedy znajdujemy się w stolicy Stanów Zjednoczonych.

Jesteście ciekawi, co warto zobaczyć w Waszyngtonie? David Andres przychodzi Wam z pomocą. Zapraszamy na wycieczkę po stolicy USA. Odcinek "Ciężarówką przez Stany" już w środę 26 czerwca o 22:00 w TTV!

"Ciężarówką przez Stany" - co wydarzy się w 7. odcinku programu?

Po nocy spędzonej w dzielnicy Queens Dawid wyruszy z ładunkiem w stronę Long Island. Po dostarczeniu towaru podróżnik wybierze się na Manhattan. Jego rowerowa przejażdżka się wydłuży i przysporzy mu problemów w drodze po odbiór kolejnego ładunku.

"Ciężarówką przez Stany" - o czym jest program?

Dawid Andres ponownie zasiądzie za kierownicą ciężarówki i już po raz kolejny ruszy na drogi Stanów Zjednoczonych. Podróżnik nie odwiedził dotąd jeszcze dwóch spośród 49 kontynentalnych stanów USA - Nebraski i Vermontu. Nadszedł czas, by to zmienić. Zwiedzanie jak zwykle połączy z pracą w firmie transportowej. Dawid zabierze widzów do centrum Chicago, miasta Omaha w Nebrasce, a także przejedzie się Krainą Ozark przez południowe stany: Arkansas, Missisipi, Alabamę oraz Georgię i dotrze na Florydę do samego Miami. Na koniec zawita w Waszyngtonie i Nowym Jorku, by ostatecznie dojechać do 49 stanu - malowniczego Vermontu.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?