Damy i wieśniaczki: Co Sylwia Bomba robiła w Kościelisku?

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba, uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" wzięła udział w programie "Damy i wieśniaczki". Zobaczcie koniecznie, jak poradziła sobie z zadaniami, które na co dzień wykonuje jej zmienniczka z Kościeliska.

Zobaczcie powtórkę 6. odcinka pierwszego sezonu programu "Damy i wieśniaczki". Tam Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" zamieni się na kilka dni na miejsce życia z Józefą. Jak będzie w Kościelisku, a jak w Warszawie? Sprawdźcie to koniecznie już we wtorek, 25 czerwca o 12:40 w TTV!

"Damy i wieśniaczki" - co wydarzy się w 6. odcinku 1. sezonu programu?

Sylwia Bomba, gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem", to świetnie zarabiająca fotografka, która może pozwolić sobie na największe luksusy. Ma słabość do drogich torebek, ubrań, butów i kosmetyków. Czeka ją wyprawa w góry, do miejscowości Kościelisko. Tam spróbuje wcielić się w gaździnę i zmierzyć z ciężką fizyczną pracą. Jej miejsce w Warszawie zajmie Józefa.

Do jej codziennych obowiązków należy wykarmienie rodziny, opieka nad zwierzętami, przygotowanie pokoi dla turystów i dbanie o dom. Góralka, której brakuje pewności siebie, wreszcie będzie miała czas na to, by zastanowić się, czego pragnie od życia. Czeka ją wiele atrakcji, między innymi zabieg w gabinecie kosmetycznym i wystawna kolacja.

230913_Damy_i_wiesniaczki_PL7_odc_2_tc10
Damy i wieśniaczki: Opryski na stonkę i sztuczne włosy. Co wydarzy się w 2. odcinku 7. sezonu programu?

"Damy i wieśniaczki" - o czym jest program?

Bogate, pewne siebie i zadbane polskie damy wyjeżdżają na głęboką prowincję, gdzie czeka ich ciężka fizyczna praca. W tym świecie trzeba wcześnie wstawać, gotować posiłki dla całej rodziny, a po wodę chodzić do studni. W tym czasie ich miejsce w drogich apartamentach zajmą dziewczyny ze wsi, które będą musiały odnaleźć się w wielkomiejskim przepychu. Powrót do normalności może okazać się bolesny.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?