Czy to prawdziwa miłość? Ekipa "Gogglebox" to sprawdzi!

Gogglebox, BigBoy, Nagana, Morus
Czy to prawdziwa miłość? Ekipa "Gogglebox" to sprawdzi!
Ekipa "Gogglebox" przyglądała się rozgrywkom miłosnym w programie "True Love". Czy wybory uczestników podobają się naszym komentatorom? Sprawdźcie to koniecznie. Powtórka 3. odcinka 18. sezonu "Gogglebox. Przed telewizorem" już w poniedziałek, 1 lipca o 22:00 w TTV!

Program "True love" wzbudził wiele emocji wśród komentatorów z "Gogglebox. Przed telewizorem". Która para najlepiej się dobrała? Sprawdźcie to. Oglądajcie "Gogglebox" 1 lipca o 22:00 na antenie TTV! Co jeszcze w 3. odcinku 18. sezonu obejrzeli bohaterowie hitu TTV?

"Gogglebox" - co obejrzeli uczestnicy w 3. odcinku 18. sezonu?

Bohaterowie programu obejrzą występy młodych wokalistów z programu "The Voice Kids" oraz randki uczestników show "True Love". Ogromne emocje fanów telewizji wzbudzą też uczestnicy produkcji "Ugotowani w parach". Ocenią również zdolności reprezentanta Polski podczas Eurowizji.

"Gogglebox" - o czym jest program?

Kolejna odsłona niekwestionowanego hitu, od lat cieszącego się ogromną popularnością wśród widzów. Nie przestają ich śmieszyć żywe, barwne komentarze i reakcje. Dla niektórych program to przewodnik po najciekawszych, najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji. Inni traktują go jak sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?