Gogglebox. Kornelia nie miała nawet kieszonkowego. Teraz będzie dysponować 15 tysiącami złotych

 "Gogglebox"
Gogglebox: Kieszonkowe w młodym wieku?
Ekipa "Gogglebox" przyglądała się programowi "Nastolatki rządzą kasą". Co myślą o przekazywaniu budżetu domowego młodym osobom? Sprawdźcie to koniecznie. Powtórka 4. odcinka 18. sezonu "Gogglebox. Przed telewizorem" już w poniedziałek, 8 lipca o 22:00 w TTV!

Na czele czteroosobowej rodziny stoi tata Mieczysław, mama Honorata, 15-letnia Kornelia i jej brat Jurek. Mieszkają w niewielkiej miejscowości pod Szczecinem. Głową rodziny jest Mieczysław, który prowadzi swoją firmę i to on w dużym stopniu odpowiada za utrzymanie rodziny.

Co się stanie, gdy Kornelia dostanie od swoich rodziców 15 tysięcy złotych ich miesięcznego budżetu? Wpadnie w wir wydawania pieniędzy na własne przyjemności czy będzie pamiętała o koniecznych opłatach? Co zdziwi ją najbardziej podczas zakupów spożywczych dla całej rodziny?

Bohaterowie "Gogglebox" mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek programu. Zobaczcie ich reakcje!

230320_gogglebox_18_odc4_2
Gogglebox: Ile kosztowała pałeczka lodowa?

"Gogglebox" - co obejrzeli uczestnicy w 4. odcinku 18. sezonu?

Domowym budżetem zawiadują rodzice, a co stałoby się gdyby tę odpowiedzialność przekazać nastolatkom? W nowym programie „Nastolatki rządzą… kasą”, to właśnie oni przejmą władzę nad finansami całej rodziny. Przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń? Jak rozłożą wydatki, by starczyło do końca miesiąca oraz jak, w tej nowej sytuacji, odnajdą się pozostali członkowie ich rodzin? Czy skutkiem eksperymentu będzie większe zrozumienie międzypokoleniowe? Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.

"Gogglebox" - o czym jest program?

Kolejna odsłona niekwestionowanego hitu, od lat cieszącego się ogromną popularnością wśród widzów. Nie przestają ich śmieszyć żywe, barwne komentarze i reakcje. Dla niektórych program to przewodnik po najciekawszych, najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji. Inni traktują go jak sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?