Gogglebox: Hot mamuśki, ich synowie i romanse. Takie połączenie zaskoczyło wszystkich!

mamuśki
Gogglebox: Hot mamuśki, ich synowie i romanse. Takie połączenie zaskoczyło wszystkich!
W programie "Mamuśki rządzą" nasi komentatorzy poznali kobiety, które przechodzą drugą młodość i szukają miłości. Będą w parach z synami innych uczestniczek. Co się stanie po takim połączeniu? Ekipa "Gogglebox" nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Komentatorzy z "Gogglebox. Przed telewizorem" po raz kolejny zostali zaskoczeni. Tym razem wydarzyło się to podczas oglądania programu "Mamuśki rządzą". Co się stanie, kiedy synowie zostaną sparowani z innymi mamuśkami? To może być istna mieszanka wybuchowa. Czy taki eksperyment może się powieść? Sprawdźcie to koniecznie!

"Gogglebox" - co dzieje się w programie?

Kolejna odsłona niekwestionowanego hitu, od lat cieszącego się ogromną popularnością wśród widzów. Nie przestają ich śmieszyć żywe, barwne komentarze i reakcje. Dla niektórych program to przewodnik po najciekawszych, najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji. Inni traktują go jak sprawdzony sposób na odpoczynek po ciężkim dniu.

Fani telewizji tym razem oglądają zmagania uczestników programu "Azja Express", dalsze losy postaci z serialu "M jak Miłość", a także nowy show "True Love". Bohaterowie komentują też poczynania właścicieli restauracji w Krakowie w programie "Kuchenne rewolucje".

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?