Życie na kredycie

Drożyzna i galopujące ceny spędzają sen z powiek wielu Polakom. W trudnej sytuacji znaleźli się również bohaterowie „Życia ma kredycie”, którzy w pierwszym sezonie programu na oczach widzów postanowili zrobić finansowy rachunek sumienia. Wcześniej nie kontrolowali na co wydają pieniądze i nie potrafili o nich rozmawiać. Jak potoczyły się ich losy? Poznacie także dwie nowe rodziny borykające się z topniejącymi oszczędnościami.
Emisja od 2 marca o 22:00. Czekać będą na was aż po dwa odcinki!
Dorota i Kamil z Kaniowa odliczają dni do powitania na świecie kolejnego dziecka, Robert z Nowej Soli próbuje walczyć z zamiłowaniem swojej żony, Wiesławy do luksusowych zakupów, a Paweł, motorniczy z Sosnowca, po urlopie tacierzyńskim wraca do pracy. Z kolei Kamila i Łukasz z Palczyna postawią pierwsze kroki na drodze do realizacji marzenia o własnym domu. Czy tak duża inwestycja w tak niepewnych warunkach ma szansę się udać?
W drugiej serii programu poznacie także dwie nowe rodziny. Iza i Mateusz mieszkają z rodzicami i trójką dzieci w Krakowie. W tych trudnych czasach zdecydowali się na wejście do pełnej wyzwań branży gastronomii. Czy uda im się utrzymać na rynku i odnieść sukces? Weronika i Łukasz to pochodzący z Kwidzyna przedstawiciele pokolenia millenialsów. Narzeczeni twierdzą, że rynek pracy jest wobec młodych zbyt surowy i wciąż szukają na nim swojego miejsca. Marzą o życiu w wielkich metropoliach, a jeszcze bardziej o bajkowym ślubie. Ale jak na niego odłożyć?