WOŚP 2024: Krzysiek Ferenc, Jakub Porada i Mariusz Kozak przyłączają się do orkiestrowej gry!

wośp kozak, ferenc, porada
WOŚP 2024: Krzysiek Ferenc, Jakub Porada i Mariusz Kozak przyłączają się do orkiestrowej gry!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 32. W tym roku cel to: "płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych". Sprawdźcie, co przygotowali dla Was Krzysiek Ferenc, Kuba Porada i Mariusz Kozak. SIEMA!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - aukcja Mariusza Kozaka

Mariusz Kozak
Mariusz Kozak

Mariusz Kozak oferuje wspólny spacer po Warszawie! Zwiedzicie razem Powiśle i Starą Pragę. Długi spacer po centrum Warszawy w towarzystwie Mariusza Kozaka to wspaniała propozycja odkrywania na nowo znanych i cenionych atrakcji stolicy, a także poznawania uroczych, rzadziej uczęszczanych zakątków w ciepłej atmosferze! Licytujcie już teraz!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - aukcja Jakuba Porady

Kuba Porada
Kuba Porada

Kuba Porada oferuje godzinę szkolenia językowego, a także autorską książkę. Godzina szkolenia językowego dla osób chcących poprawić umiejętności komunikacyjne! Kuba da porady, jak obniżyć głos, jak mówić ciekawie, w jaki sposób szukać puenty oraz jak czytać jedną książkę dziennie! Licytuj teraz!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - aukcja Krzyśka Ferenca

Krzysiek Ferenc i Agnieszka Tabor
Krzysiek Ferenc i Agnieszka Tabor

Z tej strony Krzysztof Ferenc- WUJASZEK FERICZE, możecie kojarzyć mnie z programu „Kanapowcy” oraz „Kanapowczynie” Telewizji TTV, w którym jestem prowadzącym oraz trenerem .Na co dzień wychodzę z założenia, że „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”, dlatego razem z moją Narzeczoną Agnieszką Tabor- NIESPODZIEWANKĄ zapraszamy Was do licytowania wspólnego treningu w naszym towarzystwie, podczas którego nie tylko poćwiczymy, podzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, ale też miło oraz wesoło spędzimy czas! Licytacja tutaj!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - w jakim celu gramy?

W tym roku cel to: "płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych"!

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

W ciągu 31 Finałów WOŚP zebrała blisko 2 miliardy złotych i kupiła 71,5 tysiąca urządzeń. Ostatnią zbiórkę - w styczniu 2023 roku - dedykowano walce z sepsą. Dzięki zaangażowaniu Sztabów i sympatyków udało się zebrać 243 259 387,25 PLN. 

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości