Zakup w ciemno: Tej kategorii sprzętu nikt nie chce licytować? Dlaczego?

Zakup w ciemno
Zakup w ciemno: Najgorsza paleta z możliwych?
W programie "Zakup w ciemno" możecie podglądać różne licytacje. Tym razem padło na paletę, z której nikt nie był zadowolony. Dlaczego? Zobaczcie fragment wideo.

Uczestnicy "Zakupu w ciemno" jeszcze przed rozpakowaniem palety mają kilka wskazówek, dzięki kórym mogą się domyślać, jaka jest zawartość paczki. Tym razem na licytację trafiają dwie palety z kategorii "AUTOMOTIVE", co oznacza, że w środku znajduje się sprzęt związany z samochodami. Jest to towar, który ciężko sprzedać.

- Nie będziemy mieli tutaj części do jednego samochodu, tylko do miliona, żeby zrobiło robotę to jakieś lampy musiałyby być - zdradza jeden z uczestników licytacji.

Na początku wszyscy deklarują, że nie chcą brać udziału w licytacji. Sytuacja jednak szybko się zmienia. W końcu palety znajdują właściciela. Co kryją paczki?

Zakup w ciemno już dziś o 20:05 w TTV!

"Zakup w ciemno" - o czym jest program?

Trzecia już seria emocjonujących licytacji. Żądni zysku handlarze rywalizują o pełne wartościowych towarów palety. Mogą zdobyć markowe ubrania, drogą elektronikę i inne skarby. Bohaterowie programu licytują w ciemno, a o tym, co znajduje się w środku, dowiadują się dopiero po tym, gdy paleta staje się ich własnością. Niektórym udaje się sporo zarobić, inni zaś ponoszą klęskę, tracąc pieniądze.

Zobacz także:

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?