Express

Express

HitProgramy polskie

Najdłużej emitowany program TTV, bez którego ciężko wyobrazić sobie dzień na antenie stacji. Dziennikarze i reporterzy „Expressu” w każdym z pięciu codziennych wydań będą tam, gdzie aktualnie dzieje się coś ważnego. „Express” to program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie!

W dzisiejszych czasach niezwykle ważną rolę pełni informacja, rzetelna i sprawdzona. W codziennym serwisie prezentowana jest codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, przekazywana widzom w bardzo przystępnej formie. Każdego dnia, podczas pięciu wydań, najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Patrycja Stockinger oraz Jakub Porada.

Komentarze (25)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

W ekspertyzie z charakterem ciągle używacie że jest to ekspertyza solenizanta , a solenizanta nazywam osobę obchodzącą imieniny , osoba obchodząca urodziny to jubiler.

~Gość

Jubiler to pierscionki robi
JUBILAT!!!!

~Gość

Ekspertyza z charakterem z 29.12, gdzieś zobaczę czy tylko w powtórce?
Dziś nie zdąrzyłam.

~Gość

Witam. Przy informacjach ze świata można by pokazywać mapkę państwa o którym mówicie , gdzie dokładnie .

~Gość

Gdzie mogę obejrzeć powtórkę programu Express z 03.12.2012 rok?

~Gość

W TTV

~Gość

Takiej kondensacji łgarstw jak w Expressie nie znajdziecie nigdzie.

~Gość

Dzień dobry. Jak wiadomo ruszył nabór wniosków do programu " Dobry start " . W tym roku jest wyjątkowo bo całą procedurę "wziął" na siebie ZUS. Wszystko odbywa się przez internet, przez epuap , profil zaufany i empatie. Jak mają to załatwić ludzie z głebokiej wsi albo ci co nie posiadają internetu oraz wiedzy gdzie iść po pomoc? Kto... rozwiń

~Gość

Gość Kto zaprojektował kuchnie kobiecie bez rąk drzwiczki z klamkami ludzie kochani nawet się tym nie chwalcie!!!!

~Gość

Dzień dobry, mam propozycję przyjrzenia się wyszukiwarce Państwowego Muzeum Oświecim. Tam coś jest nie tak. Kilka lat temu moja Babcia Anna Piotrkowicz - nr. 34625 widniała w wyszukiwarce a teraz jej tam nie ma. Czy tak tam postrzega się pamięć ? . Pozdrawiam serdecznie D.G.

~Gość

Droga Redakcjo! Bielsko-Biała to miasto , które liczy prawie 180 tys mieszkańców. Miastem rządzi prezydent nie burmistrz!

~Gość

Dzień dobry,
szanowni Państwo, w kalendarium lektor podaje," dzisiejsi i solenizanci" a są wymieniani jubilaci czyli urodzeni tego dnia. Bardzo proszę o korektę, bo brzmi to nieprofesjonalnie. Pozdrawiam

~Gość

Dobrze jest napisane. Solenizant, to osoba obchodząca danego dnia swoje imieniny albo urodziny, a jubilat, to osoba, która obchodzi swój jubileusz.

~Gość
  • Gość263:
  • Dobrze jest napisane. Solenizant, to osoba obchodząca danego dnia swoje imieniny albo urodziny, a jubilat, to osoba, która obchodzi swój jubileusz.
  • rozwiń

Źle jest napisane... Urodziny są jubileuszem, więc jubilat.

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix