Express

Express

HitProgramy polskie

Najdłużej emitowany program TTV, bez którego ciężko wyobrazić sobie dzień na antenie stacji. Dziennikarze i reporterzy „Expressu” w każdym z pięciu codziennych wydań będą tam, gdzie aktualnie dzieje się coś ważnego. „Express” to program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie!

W dzisiejszych czasach niezwykle ważną rolę pełni informacja, rzetelna i sprawdzona. W codziennym serwisie prezentowana jest codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, przekazywana widzom w bardzo przystępnej formie. Każdego dnia, podczas pięciu wydań, najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Patrycja Stockinger oraz Jakub Porada.

Komentarze (42)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Oglądam Express od samego początku. Lubię i cenię prowadzących za ich fachowość i wdzięk z jakim przedstawiają informacje. Szczególnie panią Małgosię - kwintesencję kobiecości :)

~Gość

Karp w Krakowie po 80 zł za /kg. Dziwne. Lidl ma najdroższe po 50 zł więc skąd ta cena? Lepiej wyrzucić niż kupić za 80 zł.

~Gość

Jak jeszcze raz usłyszę w Expressie, że archeolodzy wykopali dinozaura, to nie ręczę za siebie... ;) Jestem archeologiem i gwarantuję, że poszukiwaniem i badaniem skamieniałości zwierząt prahistorycznych zajmują się paleontolodzy. Niejeden przedszkolak to wie, a szanowni redaktorzy programu nie wiedzą ???

~Gość

Oglądam Express od kilku lat. Niestety widzę pewną zmianę - kiedyś nie było w nim kroniki tragedii z całego świata i bardzo mało polityki. Były to jedne pozytywne wiadomości w telewizji. Ale od pewnego czasu zawartość zaczyna dryfować w kierunku "typowego" serwisu informacyjnego - polityka, kronika policyjna, tragedie naturalne i trochę... rozwiń

~Gość

Witam, oglądam Wasz Express od lat i lubię go ale te porównania i rymowanki które czyta lektor są naprawdę żenujące !!! Niech ktoś w końcu z tym skończy bo to ani śmieszne ani fajne - porażka. Poza tym program informacyjny jest ok.

~Gość

Czy w kocu podacie ekspertyzę z charakterem urodzonych 11.09 . Oglądam expres od kilku lat i nigdy nie doczekałem się ekspertyzy z tego dnia. Czy to jakaś dyskryminacja tych, którzy urodzili się 11 września?

~Gość

Wszystkie "expertyzy" znajdziesz na naszej facebookowej grupie TTV EXtra

~Gość

Bardzo, bardzo proszę, o uwzględnienie w Ekspertyzie z charakterem; SOLENIZANT! to OBCHODZĄCY IMIENINY!!!, URODZINY obchodzi JUBILAT!!!. Państwo cały czas używacie tych terminów zamiennie I NIE WIADOMO, CZY MÓWICIE O OBCHODZĄCYCH IMIENINY CZY URODZINY. Np. w horoskopach jest to zdecydowanie jednoznaczne - horoskopy są dla JUBILATÓW!!!

~Gość

Nareszcie ktoś to napisał. Razi mnie to od lat ...

~Gość

kiedy/gdzie można zobaczyc powtórkę dzisiejszego expresu?

~Gość

przy info z polski i swiata moglibyscie pokazywac mape

~Gość

gdzie można obejrzeć wczorajszy odcinek ekspresu ttv

~Gość

o 6:00 mozna obejrzec powtorke z porprzedniego dnia

~Gość
  • Gość478:
  • o 6:00 mozna obejrzec powtorke z porprzedniego dnia
  • rozwiń

tak wcześnie???:(

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix