Express

Express

HitProgramy polskie

Najdłużej emitowany program TTV, bez którego ciężko wyobrazić sobie dzień na antenie stacji. Dziennikarze i reporterzy „Expressu” w każdym z pięciu codziennych wydań będą tam, gdzie aktualnie dzieje się coś ważnego. „Express” to program dla ciekawych świata i tych, którzy zawsze lubią trzymać rękę na pulsie!

W dzisiejszych czasach niezwykle ważną rolę pełni informacja, rzetelna i sprawdzona. W codziennym serwisie prezentowana jest codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, przekazywana widzom w bardzo przystępnej formie. Każdego dnia, podczas pięciu wydań, najświeższe newsy przedstawiają widzom dziennikarze: Małgorzata Prokopiuk, Patrycja Stockinger oraz Jakub Porada.

Komentarze (18)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Dzień dobry. Jak wiadomo ruszył nabór wniosków do programu " Dobry start " . W tym roku jest wyjątkowo bo całą procedurę "wziął" na siebie ZUS. Wszystko odbywa się przez internet, przez epuap , profil zaufany i empatie. Jak mają to załatwić ludzie z głebokiej wsi albo ci co nie posiadają internetu oraz wiedzy gdzie iść po pomoc? Kto... rozwiń

~Gość

Gość Kto zaprojektował kuchnie kobiecie bez rąk drzwiczki z klamkami ludzie kochani nawet się tym nie chwalcie!!!!

~Gość

Dzień dobry, mam propozycję przyjrzenia się wyszukiwarce Państwowego Muzeum Oświecim. Tam coś jest nie tak. Kilka lat temu moja Babcia Anna Piotrkowicz - nr. 34625 widniała w wyszukiwarce a teraz jej tam nie ma. Czy tak tam postrzega się pamięć ? . Pozdrawiam serdecznie D.G.

~Gość

Droga Redakcjo! Bielsko-Biała to miasto , które liczy prawie 180 tys mieszkańców. Miastem rządzi prezydent nie burmistrz!

~Gość

Dzień dobry,
szanowni Państwo, w kalendarium lektor podaje," dzisiejsi i solenizanci" a są wymieniani jubilaci czyli urodzeni tego dnia. Bardzo proszę o korektę, bo brzmi to nieprofesjonalnie. Pozdrawiam

~Gość

Dobrze jest napisane. Solenizant, to osoba obchodząca danego dnia swoje imieniny albo urodziny, a jubilat, to osoba, która obchodzi swój jubileusz.

~Gość
  • Gość263:
  • Dobrze jest napisane. Solenizant, to osoba obchodząca danego dnia swoje imieniny albo urodziny, a jubilat, to osoba, która obchodzi swój jubileusz.
  • rozwiń

Źle jest napisane... Urodziny są jubileuszem, więc jubilat.

~Gość

Witam, mam pytanie - dlaczego w dzisiejszym EXPRESS nie ma ani słowa na temat 102 ROCZNICY ZWYCIĘSKIEGO POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO - wstyd. Tak lubię oglądać Państwa program, ale jestem zniesmaczona. Może warto skupić się na Polsce, a w szczególności o tak WAŻNYM WYDARZENIU .

~Gość

Gdzie można zobaczyć ekspertyzy z charakterem?

~Gość
  • Gość417:
  • Gdzie można zobaczyć ekspertyzy z charakterem?
  • rozwiń

też chciałbym wiedzieć , ponieważ zapomiałem

~Gość

Jedyne wiadomości, krótkie, zwięzłe, przede wszystkim nie dotowane za podatki Polaków z przymusu za pisiorów. Najlepsze informacje prawdomówne!

~Gość

co zrobić żeby obejrzeć ekspertyzę z charakterem z 23.11.

~Gość

Co się dzieje z Panią Małgosią? Jakoś nieczesto ją ostatnio widać przed kamerą. A bez niej to jakoś nie tak. Pani Małgosia - kwintesenacja kobiecości - musi być częściej!

Więcej komentarzy - rozwiń
Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TTV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix